| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Invoerimpedantie | 350-700Ω |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Type | Accessoires |
|---|---|
| Bescherming | IP68 |
| Toepassing | Belastingscel |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Meetbereik | 1 t tot 20 t |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Verbinding | M4/M3 Gekapte opening |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Diensten | Gewoon |
| kruipen | ± 0,05% Volle schaal |
| silicium | 4.7x0.22x0.02 |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Feature | Micropressorsensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Hysterese | ±0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microspanning |
| Operationele temperatuur | -20~+80℃ |
| Gebruik | Loadcelsensor |
| Dragermateriaal | Fenolaldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |