| Productnaam | Baltype Ladingscel |
|---|---|
| Toepassing | Weeg Brug, Vrachtwagenschaal |
| capaciteit | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Model | OB-01 |
| Verpakking Details | 1 PC per karton |
| Naam van het product | S type ladingscel |
|---|---|
| Capaciteit | 1T-20T |
| Outputsignaal | 3mV |
| Functie | Z de Cel van de vormlading, Antioverbelasting |
| Precisie | c2 |
| Productnaam | het type van scheerbeurtstraal ladingscel met twee uiteinden |
|---|---|
| capaciteit | 25klb-100kb |
| Eigenschap | Hoge nauwkeurigheid |
| Toepassing | Weeg Brug, Vrachtwagenschaal, spoorweg het wegen |
| Verpakking Details | 1 PC per pakketten, 5 PCs per karton |
| Productnaam | het type van scheerbeurtstraal ladingscel |
|---|---|
| capaciteit | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Modelnummer | BR-08 |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Productnaam | Knooptype Ladingscel |
|---|---|
| Bescherming | Waterdichte IP66 |
| Modelnummer | Cl-04 |
| capaciteit | 100KG-30,000KG |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Productnaam | Micro- Ladingscel |
|---|---|
| Bescherming | Waterdichte IP66 |
| Modelnummer | Cl-07 |
| capaciteit | 0.5-200kg |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per Karton |
| Productnaam | S de Cel van de Stijllading |
|---|---|
| Toepassing | Crane Scales, Wegende Machine |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Bescherming | IP68, |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| capaciteit | 1-20kg |
| Het Type van ladingscel | S type |
| Kabellengte | 1-5 meters |
| Outputsignaal | 1.5±0.05 mV/V |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Kabelspecificatie | φ5 |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Kabel | φ5, 2m |
| Precisiteit | 0.02%FS |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Aanbevolen opwinding | 10V |
| Verdedig rang | IP67 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |