| Productnaam | De Omvormer van de spanningsmaat |
|---|---|
| Eigenschap | hoge snelheid |
| Stijl | Een punt |
| De dienst | douane |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Productnaam | Knooptype Ladingscel |
|---|---|
| Bescherming | Waterdichte IP66 |
| Modelnummer | Cl-04 |
| capaciteit | 100KG-30,000KG |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Signaal | 1.0mv/v |
| Het meten van Waaier | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65-66 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Output | 2mv/v |
| Kabellengte | 42cm |
| Precisie | C2 |
| Bescherming | IP66 |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Werktemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
|---|---|
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Productnaam | Het Type van scheerbeurtstraal Ladingscel |
|---|---|
| Capaciteit | 30 kg, 100 kg, 200 kg, 300 kg, 500 kg |
| Modelnummer | BR-08 |
| Materiaal | Gelegeerd staal of roestvrij staal |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |