| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | Verzetsel, spanningsmeter weegsensor, druksensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Theorie | Spanningsmaat |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Toepassing | Tolstation |
| grootte | 12 inch. |
| Toepassing | Tolstation |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Gewichtscapaciteit | 500 kg |
| Kalibratie | Fabrieksgekozen |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
|---|---|
| Levertijd | 15-25 dagen |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 2000 PCS PER MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| Capaciteit | 10-15T |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 2-5% |
| Materiaal | Staal |
| Theorie | spanningsmaat |
| Snelheid testen | 0-60km/h |