| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Toepassing | Persoonlijke Schaal |
| Outputsignaal | 1mv/v |
| Het Type van ladingscel | de ladingscel van het spanningspand |
| capaciteit | 40kg, 50kg |
| Uitvoer | 1mv |
|---|---|
| Gebruik | Weegapparaat, medisch hulpmiddel, keukenweegschaal, sieradenweegschaal |
| Theorie | Spanningsmeter laadcel |
| Productnaam | Micro-loadcel |
| Materiaal | Gelegeerd aluminium |
| Productnaam | Ladingscel met twee uiteinden |
|---|---|
| capaciteit | 50klb-150kb |
| Materiaal | De vernikkelde bouw van het legeringsstaal, |
| Eigenschap | Hoge nauwkeurigheid |
| Verpakking Details | 1 PC per pakket |
| Productnaam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
|---|---|
| Materiaal | Vernikkeld legeringsstaal, |
| Voordeel | olie-bewijs, waterdicht en anticorrosief |
| Eigenschap | Betrouwbare Prestaties |
| Naam van het product | S type ladingscel |
|---|---|
| Capaciteit | 1T-20T |
| Outputsignaal | 3mV |
| Functie | Z de Cel van de vormlading, Antioverbelasting |
| Precisie | c2 |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| Eigenschap | lage capaciteit |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| capaciteit | 10-50kg |
| Verpakking Details | 500 PCs per karton |
| Naam van het product | Dubbele scheerbalkbelastingcel |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
| Voordeel | olie-, water- en corrosiebestendig |
| Kenmerken | Betrouwbare prestaties |
| Capaciteit | 500kg, 1t, 2t |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Diensten | Gewoon |
| kruipen | ± 0,05% Volle schaal |
| silicium | 4.7x0.22x0.02 |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Type | S - Straal |
| Gebruik | Kraanschaal |
| Waterbescherming | IP67 |
| Nauwkeurigheid | c3 |