| Productnaam | Micro- Ladingscel |
|---|---|
| Bescherming | Waterdichte IP66 |
| Modelnummer | Cl-07 |
| capaciteit | 0.5-200kg |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per Karton |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| inputimpedantie | 350-700Ω |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Invoerimpedantie | 350-700Ω |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Toepassing | Persoonlijke Schaal |
| Outputsignaal | 1mv/v |
| Het Type van ladingscel | de ladingscel van het spanningspand |
| capaciteit | 40kg, 50kg |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Verbinding | M4/M3 Gekapte opening |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Productnaam | Mini Load Cell |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsaluminium of legeringsstaal |
| Kabellengte | 220660mm |
| Temperatuurwaaier | -20~+55℃ |
| Theorie | Weerstandssensor |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| capaciteit | 100-3000g |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Verpakking Details | 300 PCs per karton |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Hysterese | ±0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microspanning |
| Operationele temperatuur | -20~+80℃ |
| Gebruik | Loadcelsensor |
| Dragermateriaal | Fenolaldehyde/polyimide/epoxy |