| Gebruik | kraanschaal |
|---|---|
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| uitgang | 2 mV/V |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Signaal | 1.0mv/v |
| Het meten van Waaier | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65-66 |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Signaal | 1.0 mV/V |
| Meetbereik | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65 tot en met 66 |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Signaal | 1.0 mV/V |
| Meetbereik | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65 tot en met 66 |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Maximum capaciteit | 200T |
| het type van ladingscel | De Cel van de bruglading of de Cel van de Kolomlading |
| Max grootte | 3.2x24 meters |
| tonen | Leiden van de gewichtsindicator |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Naam van het product | industriële vloerweegschaal |
|---|---|
| model | BG-01 |
| Voeding | AC/DC adapter & Navulbare batterij |
| Capaciteit | 100kg, 150kg, 200kg, 300kg, 600kg |
| Levertijd | 15 dagen |