| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| signaal | Anolog |
| Theroy | Spanningspand |
| Waterbescherming | IP67 |
| Output | 3mv/v |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Signaal | 1.0mv/v |
| Het meten van Waaier | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65-66 |
| Materiaal | Legeringsaluminium of Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Signaal | 2mV/V |
| Kabel | 2-6 meters |
| Waterbescherming | IP67 |
| Productnaam | Micro- Ladingscellen |
|---|---|
| capaciteit | 100-300g |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Temperatuurwaaier | -10℃~40℃ |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 200 PCs per Karton |
| Productnaam | Het Type van scheerbeurtstraal Ladingscel |
|---|---|
| Capaciteit | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Modelnummer | BR-08 |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Kabelafmeting | φ5,4x3000 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5 kg |
| Stijl | S-balk |
| Waterbescherming | IP67 |
| Gebruik | kraanschaal |
| uitgang | 2 mV/V |
|---|---|
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Waterbescherming | IP67 |
| Productnaam | S de Cel van de Straallading |
| Maximumopwinding | 15V |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Capaciteit | 10 t-50 t |
| Model | CR-05 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Capaciteit | 10T-100T |
|---|---|
| Verdedig rang | IP67 |
| Toepassing | Weegtechnische, spannings- en compressiekrachtmetingen |
| Model | CL-03 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| Kabelafmeting | φ5,4x3000 mm |
| Werktemperatuurbereik | -65°F tot 250°F |
| Materiaal | Roestvrij staal/Legeringsstaal |
| Stijl | S-balk |