| Materiaal | Legeringsstaal of roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Het industriële wegen |
| Capaciteit | 500-5000kg |
| Indicator | Leiden of LCD |
| Maximum afmeting | 2x3 meters |
| Naam van het product | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Precisie klasse | III |
| Werktemperatuur | -10~+ 40°C |
| Maximaal plafond | 0.5t/1t/2t/3t/5t/8t/10t |
| kenmerk | Afstandsindicator met groot LCD |
| Theorie | Ladingscel |
|---|---|
| Kenmerken | Draagbaar weegblok |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of DC 12V |
| Typ van indicator | Draadloos 2.4G |
| Meetbereik | 10 t, 20 t per pad |
| Maximale capaciteit | 20.000 kg |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| divisie | 5 kg |
| Waterbescherming | IP67 |
| Stootkussengrootte | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39mm |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Belasting cel | kies de ladingscel uit van de scheerbeurtstraal |
| Capaciteit | 100kg aan 5t |
| Nauwkeurigheid | 0.2% |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -10~+ 40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
|---|---|
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |