| Verzending | Door zee |
|---|---|
| Plaat | vlotte controleur |
| hoogte | Afgehangen |
| Dikte | 10 mm |
| Oppervlakte | Controleur /smooth |
| Meeteenheden | Inches/millimeter |
|---|---|
| Land van herkomst | Chinees |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Theorie | Spanningsmaat |
| Garantie | 1 jaar |
| Theorie | Spanningsmaat |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Toepassing | Tolstation |
| grootte | 12 inch. |
| Meeteenheden | Inches/millimeter |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Theorie | Spanningsmaat |
| Garantie | 1 jaar |
| Theorie | Ladingscel |
|---|---|
| Kenmerken | Draagbaar weegblok |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of DC 12V |
| Typ van indicator | Draadloos 2.4G |
| Meetbereik | 10 t, 20 t per pad |
| Capaciteit | 10-15T |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 2-5% |
| Materiaal | Staal |
| Theorie | spanningsmaat |
| Snelheid testen | 0-60km/h |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of DC 12V |
|---|---|
| Toepassing | Gewicht van de voertuigas |
| Gegevensopslagcapaciteit | 100, 000 Records |
| Weeg snelheid | 3-20km/H |
| Meetbereik | 10 t, 20 t per pad |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of DC 12V |
|---|---|
| Toepassing | Gewicht van de voertuigas |
| Gegevensopslagcapaciteit | 100, 000 Records |
| Weeg snelheid | 3-20km/H |
| Meetbereik | 10 t, 20 t per pad |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Maximum capaciteit | 200T |
| het type van ladingscel | De Cel van de bruglading of de Cel van de Kolomlading |
| Max grootte | 3.2x24 meters |
| tonen | Leiden van de gewichtsindicator |