| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Het wegen Schaal |
| Waterbescherming | IP67 |
| Outputsignaal | 2mv/v |
| Theorie | de ladingscel van het spanningspand |
| Productnaam | het gewichtssensor van de ladingscel |
|---|---|
| Materiaal | Vernikkeld legeringsstaal, |
| Eigenschap | Hoge Nauwkeurigheid, Betrouwbare prestaties |
| capaciteit | 5klb-250kb |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 10 PCs per Karton |
| Productnaam | Waterdichte Ladingscellen |
|---|---|
| capaciteit | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Eigenschap | Hoge nauwkeurigheid |
| Toepassing | Weeg Brug, Vrachtwagenschaal |
| Outputsignaal | 2mv/v |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Waterbescherming | IP68 |
| Kabellengte | 3-10 meters |
| Toepassing | Platformschaal |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Het meten van Waaier | 500-2000kg |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Bescherming | IP67 |
| Kabellengte | 3-10 meters |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| signaal | Anolog |
| Theroy | Spanningspand |
| Waterbescherming | IP67 |
| Output | 3mv/v |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| capaciteit | 500-20,000kg |
| Output | 3mv/v |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Kabellengte | 3-10 meters |
| Productnaam | Kies de Ladingscel uit van de Scheerbeurtstraal |
|---|---|
| capaciteit | 500kg-2000kg |
| Toepassing | Vloerschalen, Platformschalen |
| Eigenschap | Verzegelde lijm, olie-bewijs, waterdicht en anticorrosief |
| Signaal | 2mv/v |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Capaciteit | 0.2-10t / 0.5-20Klb |
| Output | 3mv of 2mv |
| Toepassing | Elektronische platformschalen, voertuigschalen, spoorwegschalen |
| Kabellengte | 3-10 meters |
| Gevoeligheid | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Type laadcel | Kies de Ladingscel uit van de Scheerbeurtstraal |
| Measringswaaier | 100 kg tot 10 t |
| Precisiteit | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Materiaal | Legeringsstaal/Roestvrij staal |