| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Bereik | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
| Toepassing | Elektronische weegapparatuur |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Werktemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | AL-legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Productnaam | De Omvormer van de spanningsmaat |
|---|---|
| Eigenschap | hoge snelheid |
| Stijl | Een punt |
| De dienst | douane |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |