| Oppervlakte | Controleur /smooth |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ |
| Voor | Het wegen voor vrachtwagens en voertuigen |
| Lange | OEM-producten |
| Verdedig rang | IP67 |
|---|---|
| capaciteit | 1T-70T |
| Sollicitatie | Industriële weeg- en trekkrachttoetsapparatuur |
| Model | PR-01 |
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Uitgangsweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Al legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montagetype | Schroefbevestiging |
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Hysteresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
|---|---|
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |