| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| het type van ladingscel | enig punttype |
| output | 2mV/V |
| Waterbescherming | IP65 |
| Nauwkeurigheidsnorm | OIML C3 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| output | 2mV/V |
| Kabel lengte | 2-3 meters |
| Toepassing | Bankschaal |
| Waterbescherming | IP65 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| capaciteit | 500-20,000kg |
| Output | 3mv/v |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Kabellengte | 3-10 meters |
| Waterbescherming | IP67 |
|---|---|
| inputimpedantie | 650/350±5Ω |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Maximumopwinding | 15V |
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
|---|---|
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Static Accuracy | ±0.1% |
|---|---|
| Dynamic | ≤5km/h |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Model | TS-07 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100-1000kg |
| Nauwkeurigheid | C2 /C3 |
| Kabel lengte | 2-5 meters |
| Toepassing | Weegschaal |
| Gebruik | kraanschaal |
|---|---|
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| uitgang | 2 mV/V |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |