| Productnaam | Waterdichte Ladingscellen |
|---|---|
| capaciteit | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Eigenschap | Hoge nauwkeurigheid |
| Toepassing | Weeg Brug, Vrachtwagenschaal |
| Outputsignaal | 2mv/v |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Outputsignaal | 2mV/V |
| het type van ladingscel | de parallelle cel van de straallading |
| Nauwkeurigheid | c3 |
| Kabel lengte | 2-5 meters |
| Productnaam | De Ladingscel van de spanningsmaat |
|---|---|
| Eigenschap | Micro- druksensor |
| Silicium | 4.7×0.22×0.02 |
| Substraatgrootte | 7x4 |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 20 PCs per karton |
| Naam van het product | Toegepaste Wegende Ladingscellen |
|---|---|
| model | CR-07 |
| Capaciteit | 10-50t |
| Functie | Hoge nauwkeurigheid |
| Verpakking Details | 1 PC per karton |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Naam van het product | de elektronische cel van de schaallading |
|---|---|
| Capaciteit | 100Klb |
| Functie | Gelaste bouw van het legeringsstaal, de hermetisch, maakt waterdicht |
| Toepassing | De vrachtwagenschaal, weegt Brug |
| Levertijd | 25-30 dagen |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Feature | Micropressorsensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Productnaam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
|---|---|
| Materiaal | Vernikkeld legeringsstaal, |
| Voordeel | olie-bewijs, waterdicht en anticorrosief |
| Eigenschap | Betrouwbare Prestaties |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 5kg-200kg |
| Outputsignaal | 2mV/V |
| het type van ladingscel | de parallelle cel van de straallading |
| Kabel lengte | 2-3 meters |
| Productnaam | S de Cel van de Stijllading |
|---|---|
| Toepassing | Crane Scales, Wegende Machine |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Bescherming | IP68, |
| Nauwkeurigheid | C3 |