| Nauwkeurigheid | c3 |
|---|---|
| Capaciteit | 100kg-10,000kg |
| Stijl | S straal |
| Signaal | 2mv of 3mv |
| Waterbescherming | IP67 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| output | 2mV/V |
| Kabel lengte | 2-3 meters |
| Toepassing | Bankschaal |
| Waterbescherming | IP65 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Signaal | 1.0mv/v |
| Het meten van Waaier | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65-66 |
| Materiaal | Legeringsaluminium of Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Signaal | 2mV/V |
| Kabel | 2-6 meters |
| Waterbescherming | IP67 |
| Capaciteit | 50-200kg |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| gevoeligheid | 2mV/V |
| het type van ladingscel | enig punttype |
| Nauwkeurigheid | c2 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100-1000kg |
| Nauwkeurigheid | C2 /C3 |
| Kabel lengte | 2-5 meters |
| Toepassing | Weegschaal |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Signaal | 1.0 mV/V |
| Meetbereik | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65 tot en met 66 |
| Precisie | c3 |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| gevoeligheid | 2mV/V |
| Veiligheid over Lading | 120% |
| Maximum capaciteit | 120kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Signaal | 1.0 mV/V |
| Meetbereik | 10KN |
| Kabellengte | 3-6 meters |
| Bescherming | IP65 tot en met 66 |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | III rang |
| tonen | 6 beetjevertoning: 0,8 duim LEIDENE |
| Gewichtseenheid | kg/Pond |
| Externe AC adapter | 100-240Vac 50/60Hz |