| Type | Scherstraal |
|---|---|
| Hysteresis | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Precisiteit | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Outputweerstand | 700Ω±5Ω |
| Bereik | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
| Toepassing | Elektronische weegapparatuur |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Aanbevolen opwinding | 10V |
| Verdedig rang | IP67 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Opwindingsvoltage | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Uitgangssignaal | Analoog (mV/V), digitaal (RS485, CAN) |
| Kabellengte | 10-15 meters |
| Meetbereik | 1-50 t |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | AL-legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Voeding | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temperatuur | -20-60 ° C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |