| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Op maat | aanvaardbaar |
|---|---|
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Gebruik | Gewichtsmetingsomvormer |
| Gecompenseerde Temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Werktemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Verdedig rang | IP67 |
|---|---|
| Capaciteit | 1T-70T |
| Sollicitatie | Industriële weegmachines |
| Model | PR-01 |
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
|---|---|
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |