| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Uitgangsweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Al legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montagetype | Schroefbevestiging |
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Verpakking Details | 1 stuks per doos, 20 stuks per doos |
|---|---|
| Levertijd | 15-25 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 2000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Hysteresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
|---|---|
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Het Type van spanningspand | Enig element |
|---|---|
| Materiaal | Het Pand van de foliespanning |
| Gebruik | Belasting cel |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | - 20~+80℃, |
| weerstand | 120-1000 ohm |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 10t-20t |
| Theorie | Belasting cel |
| Nauwkeurigheid | 1%-5% |
| Waterbescherming | IP67 |