| Productnaam | De Ladingscel van de spanningsmaat |
|---|---|
| Capaciteit | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Modelnummer | BR-08 |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
| Nauwkeurigheidsklasse | C3 |
| Accuraatheid | 0,02% |
|---|---|
| Kenmerken | Betrouwbare prestaties |
| Outputweerstand | 700Ω±5Ω |
| Hysteresis | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Type laadcel | Kies de Ladingscel uit van de Scheerbeurtstraal |
| Geschatte Temperatuurwaaier | -10~+60 ℃ |
|---|---|
| Gevoeligheid | 2.0±0.05mV/V |
| Maximale opwinding | 15V |
| Outputweerstand | 700Ω±5Ω |
| Type laadcel | Kies de Ladingscel uit van de Scheerbeurtstraal |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Invoerimpedantie | 350-700Ω |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| inputimpedantie | 350-700Ω |
| Type | Accessoires |
|---|---|
| Bescherming | IP68 |
| Toepassing | Belastingscel |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Meetbereik | 1 t tot 20 t |
| Gevoeligheid | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Type laadcel | Kies de Ladingscel uit van de Scheerbeurtstraal |
| Measringswaaier | 100 kg tot 10 t |
| Precisiteit | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Materiaal | Legeringsstaal/Roestvrij staal |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Verbinding | M4/M3 Gekapte opening |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Output | 1mV |
|---|---|
| Gebruik | Weegtoestel |
| Theorie | De Ladingscel van de spanningsmaat |
| Naam van het product | Micro-belastingcel |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Productnaam | Hoge Capaciteitsbelastingcel |
|---|---|
| Waterbescherming | IP67 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| capaciteit | 10t, 20t.30t, 40t |
| Outputsignaal | 2mv/v |