| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | Verzetsel, spanningsmeter weegsensor, druksensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Theorie | De Technologie van de ladingscel |
| Nauwkeurigheid | dynamische 0,5% wegen |
| Kabel lengte | 5-15 meters |
| Outputsignaal | 1mv-2mv |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Mounting Type | Screw Mount |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Hysteresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |