| Materiaal | Legeringsaluminium of Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Signaal | 2mV/V |
| Kabel | 2-6 meters |
| Waterbescherming | IP67 |
| het type van ladingscel | enig punttype |
|---|---|
| Capaciteit | 3-80kg |
| Nauwkeurigheid | c3 |
| gevoeligheid | 1mv of 2mv |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | AL-legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bereik | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
| Toepassing | Elektronische weegapparatuur |
| Uitvoer | 1mV |
|---|---|
| Gebruik | Weegtoestel |
| Theorie | rekstrookje load cell |
| Productnaam | micro-belastingcel |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |