| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Temp | 20-60°C |
|---|---|
| Precisiteit | 0.02%FS |
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Kabellengte | 2-3 meters |
| Model | SPA-01 |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temperatuur | -20-60 ° C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Output | 2mv/v |
| Kabellengte | 42cm |
| Precisie | C2 |
| Bescherming | IP66 |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Outputsignaal | 0.5mv .1mv, 2mv |
| Draadlengte | 4001000mm |
| Waterbescherming | IP65 |
| Het Type van ladingscel | Parallelle Straal |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Outputsignaal | 0.5mv .1mv, 2mv |
| Draadlengte | 4001000mm |
| Waterbescherming | IP65 |
| Het Type van ladingscel | Parallelle Straal |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| capaciteit | 1-20kg |
| Het Type van ladingscel | S type |
| Kabellengte | 1-5 meters |
| Outputsignaal | 1.5±0.05 mV/V |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 3-120kg |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Draad lengte | 40100cm |
| Levertijd | 10 dagen |
| Productnaam | Micro- Ladingscellen |
|---|---|
| capaciteit | 100-300g |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Temperatuurwaaier | -10℃~40℃ |
| Verpakking Details | 1 PC per doos, 200 PCs per Karton |