| Hysterese | ±0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microspanning |
| Operationele temperatuur | -20~+80℃ |
| Gebruik | Loadcelsensor |
| Dragermateriaal | Fenolaldehyde/polyimide/epoxy |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Stijl | Parallel Straaltype |
| Verpakking Details | 300 PCS PER CTN |
| Nauwkeurigheid | c3 |
|---|---|
| Materiaal | gelegeerd staal |
| Stijl | Sprak Type |
| Functie | Hoge Precisie, olie-Bewijs, Waterdichte IP66 |
| Gebruik | Vrachtwagenschaal, Wegend Apparaat |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| capaciteit | 100-3000g |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Verpakking Details | 300 PCs per karton |
| Naam van het product | De Kabeldoos van de ladingscel |
|---|---|
| model | JP-02 |
| Functie | 5 gaten, 4 chennals |
| Design | Gemakkelijke Steun en stabieler |
| Verpakking Details | 20 PCs per karton |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Stijl | Parallel Straaltype |
| capaciteit | 3kg, 5kg, 10kg |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Feature | Micropressorsensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| het type van ladingscel | enig punttype |
|---|---|
| Capaciteit | 3-80kg |
| Nauwkeurigheid | c3 |
| gevoeligheid | 1mv of 2mv |
| Materiaal | legeringsaluminium |