| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Waterbescherming | IP66 |
| Naam van het product | De Kabeldoos van de ladingscel |
| model | JP-02 |
| Verpakking Details | 10 Stuks Per karton |
| Naam van het product | de elektronische cel van de schaallading |
|---|---|
| Capaciteit | 100Klb |
| Functie | Gelaste bouw van het legeringsstaal, de hermetisch, maakt waterdicht |
| Toepassing | De vrachtwagenschaal, weegt Brug |
| Levertijd | 25-30 dagen |
| Naam van het product | De Toebehoren van de ladingscel |
|---|---|
| model | JP-01 |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Functie | Waterdichte shell structuur |
| Verpakking Details | 1 eenheid per doos, 20 PCs per karton |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Waterbescherming | IP67 |
|---|---|
| inputimpedantie | 650/350±5Ω |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Maximumopwinding | 15V |
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gebruik | kraanschaal |
|---|---|
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| uitgang | 2 mV/V |
| Temp | 20-60°C |
|---|---|
| Precisiteit | 0.02%FS |
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Kabellengte | 2-3 meters |
| Model | SPA-01 |
| Kabelspecificatie | φ5 |
|---|---|
| Kabel | φ5, 2m |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Model | SPA-05 |
| Opwindingsvoltage | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Uitgangssignaal | Analoog (mV/V), digitaal (RS485, CAN) |
| Kabellengte | 10-15 meters |
| Meetbereik | 1-50 t |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |