| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Voeding | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Type | S - Straal |
| Gebruik | Kraanschaal |
| Waterbescherming | IP67 |
| Nauwkeurigheid | c3 |
| Output | 1mV |
|---|---|
| Gebruik | Weegtoestel |
| Theorie | De Ladingscel van de spanningsmaat |
| Naam van het product | Micro-belastingcel |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| inputimpedantie | 350-700Ω |
| Uitvoer | 1mv |
|---|---|
| Gebruik | Weegapparaat |
| Theorie | Spanningsmeter laadcel |
| Productnaam | Micro-loadcel |
| Materiaal | Gelegeerd aluminium |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Stijl | Parallel Straaltype |
| capaciteit | 3kg, 5kg, 10kg |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Stijl | Parallel Straaltype |
| Verpakking Details | 300 PCS PER CTN |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |