| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Diensten | Gewoon |
| kruipen | ± 0,05% Volle schaal |
| silicium | 4.7x0.22x0.02 |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Type | Miniatuurparallel |
| Verwante Lading | 1-50KG |
| Waterbescherming | IP65 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Productnaam | Mini Load Cell |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsaluminium of legeringsstaal |
| Kabellengte | 220660mm |
| Temperatuurwaaier | -20~+55℃ |
| Theorie | Weerstandssensor |
| Productnaam | Miniatuurladingscel |
|---|---|
| capaciteit | 100-3000g |
| Materiaal | legeringsaluminium |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Verpakking Details | 300 PCs per karton |
| Precisiteit | 00,02 tot 0,2% |
|---|---|
| Capaciteit | 1-50 kg |
| kruipen | ≤ 0,02% FS/30 min |
| Opwindingsvoltage | 5-10V |
| Hysterese | ≤ 0,02%FS |
| Hysterese | ±0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microspanning |
| Operationele temperatuur | -20~+80℃ |
| Gebruik | Loadcelsensor |
| Dragermateriaal | Fenolaldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Productnaam | Kleine Ladingscel |
|---|---|
| Het meten van Waaier | 1kg, 2kg, 3kg |
| Gebruik | Druksensor |
| Modelnummer | SL-09 |
| Verpakking Details | 100 PCs per doos |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Feature | Micropressorsensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |