| Naam van het product | De Toebehoren van de ladingscel |
|---|---|
| Nominale waarde | 1mg-20kg |
| Gevoeligheid | 0.07-0.005 |
| Materiaal | stianless staal |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |
| Kabelafmeting | φ5,0x3000 mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gebruik | kraanschaal |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Op maat | aanvaardbaar |
|---|---|
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Gebruik | Gewichtsmetingsomvormer |
| Gecompenseerde Temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Werktemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Kabelspecificatie | φ5 |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Kabel | φ5, 2m |
| Precisiteit | 0.02%FS |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
|---|---|
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |