| Naam van het product | Laboratoriale weegbalans |
|---|---|
| Model | TW-03 |
| Toepassing | Supermarkt, kwaliteitsafdeling, detailhandel, voedselwinkel, kruidenierswaren, enz. |
| Ontwerp | LCD-scherm |
| Precisiteit | +/- 0,1% |
| Naam van het product | Laboratoriale weegbalans |
|---|---|
| Model | TW-03 |
| Toepassing | Supermarkt, kwaliteitsafdeling, detailhandel, voedselwinkel, kruidenierswaren, enz. |
| Ontwerp | LCD-scherm |
| Precisiteit | +/- 0,1% |
| Materiaal | legeringsaluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 10t-20t |
| Theorie | Belasting cel |
| Nauwkeurigheid | 1%-5% |
| Waterbescherming | IP67 |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Toepassing | Weegschaal |
| De maximum Verbinding van de Ladingscel | 6x 350 Cellen van de Ohmlading |
| OEM | Accepteren |
| Voeding | AC en Batterij |
| tonen | 30,5 mm-leiden |
|---|---|
| De verbinding van de ladingscel | 8 de Ladingscellen van x 350Ohm |
| Materiaal | plastic huis |
| Interface | RS232 |
| Toepassing | Weegschaal |
| tonen | 30,5 mm-leiden |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Gebruik | De vrachtwagenschaal, weegt Brug |
| De maximum Verbinding van de Ladingscel | 8x350 de Cel van de ohmlading |
| Verpakking Details | 1 PC per doos. 8 PCs per karton |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| tonen | Grote LCD |
| Maximum afdeling | 3000 |
| De mededeling van de ladingscel | 1-4 PCs de Cel van de 350 Ohmlading |
| Operatie temperatuur | -10 °C~40 °C |
| Materiaal | Legeringsstaal of roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Het industriële wegen |
| Capaciteit | 500-5000kg |
| Indicator | Leiden of LCD |
| Maximum afmeting | 2x3 meters |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Belasting cel | kies de ladingscel uit van de scheerbeurtstraal |
| Capaciteit | 100kg aan 5t |
| Nauwkeurigheid | 0.2% |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -10~+ 40°C |
| Hysteresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |