| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Kabelspecificatie | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | 20-60°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Materiaal | aluminiumlegering |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Verdedig rang | IP67 |
|---|---|
| Capaciteit | 1T-70T |
| Sollicitatie | Industriële weegmachines |
| Model | PR-01 |
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Oppervlakte | Controleur /smooth |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ |
| Voor | Het wegen voor vrachtwagens en voertuigen |
| Lange | OEM-producten |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| tonen | 6 cijfer 30.5mm rode leiden |
| Gebruik | De vrachtwagenschaal, weegt Brug |
| Wegende eenheid | KG, TON |
| Interface | RS232C |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | III rang |
| Vertoning | 6-beetje Vertoning: 0,8 duim LEIDENE |
| Gewichtseenheid | kg/pond |
| Externe AC adapter | 100-240VAC 50/60Hz |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microstrain |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Gebruik | de sensor van de ladingscel |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |