| Kabelspecificatie | φ5 |
|---|---|
| Kabel | φ5, 2m |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Model | SPA-05 |
| Opwindingsvoltage | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Uitgangssignaal | Analoog (mV/V), digitaal (RS485, CAN) |
| Kabellengte | 10-15 meters |
| Meetbereik | 1-50 t |
| Gevoeligheid | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuurwaaier | -10~+60 ℃ |
| Uitgangsweerstand | 700Ω±5Ω |
| Maximale opwinding | 15V |
| Kenmerken | Betrouwbare prestaties |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Opwindingsvoltage | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Uitgangssignaal | Analoog (mV/V), digitaal (RS485, CAN) |
| Kabellengte | 10-15 meters |
| Meetbereik | 1-50 t |
| functies | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Op maat | aanvaardbaar |
|---|---|
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Gebruik | Gewichtsmetingsomvormer |
| Gecompenseerde Temperatuur | -10°C aan +40°C |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Werktemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Geallieerd staal of aluminium |
| Gebruik | kraanschaal |
|---|---|
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| uitgang | 2 mV/V |