| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Capaciteit | 10-30T |
| Maat | 3.2x0.9 meters |
| het type van ladingscel | De Cel van de kolomlading, OIML-Certificaat |
| gewichtsindicator | GELEID, LCD |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Uitgangsweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | Al legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ℃-60 ℃ |
| Montagetype | Schroefbevestiging |
| Lineariteit | 0.2% FS |
| Functies | Hoge precisie goede prestaties |
| Model | PT602 |
|---|---|
| Overpressure | 2 Times Of Full Scale |
| Power Supply | 10-30V DC |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Load Cell | Strain Gauge |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Verdedig rang | IP67 |
|---|---|
| capaciteit | 1T-70T |
| Sollicitatie | Industriële weeg- en trekkrachttoetsapparatuur |
| Model | PR-01 |
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Static Precision | 0.1~0.5%F.S. |
| Division | 5kg |
| Montage-type | Schroefbevestiging |
|---|---|
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C tot 50°C |
| Temperatuureffect op Nul | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| Kenmerken | Hoge precisie goede prestaties |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,01% F.S. |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | III rang |
| tonen | 6 beetjevertoning: 0,8 duim LEIDENE |
| Gewichtseenheid | kg/Pond |
| Externe AC adapter | 100-240Vac 50/60Hz |