| Hysterese | ±0,05% |
|---|---|
| Meetbereik | 0-1000 Microspanning |
| Operationele temperatuur | -20~+80℃ |
| Gebruik | Loadcelsensor |
| Dragermateriaal | Fenolaldehyde/polyimide/epoxy |
| Capaciteit | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| Kabelafmeting | φ5,4x3000 mm |
| Werktemperatuurbereik | -65°F tot 250°F |
| Materiaal | Roestvrij staal/Legeringsstaal |
| Stijl | S-balk |
| Kabelafmeting | φ5,4x3000 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5 kg |
| Stijl | S-balk |
| Waterbescherming | IP67 |
| Gebruik | kraanschaal |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Capaciteit | 10 t-50 t |
| Model | CR-05 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid |
| Materiaal | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Verbinding | M4/M3 Gekapte opening |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Type laadcel | Verlenging van de werkingssfeer |
|---|---|
| Nominale output | 1.5±20%mV/V |
| Invoerimpedantie | 350-700Ω |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Werkende Temperaturenwaaier | -20~+80℃ |
| Materiaal | Staal of aluminiumlegering |
|---|---|
| Feature | Micropressorsensor |
| Dragermateriaal | Fenolische aldehyde/polyimide/epoxy |
| Werktemperatuur | -20 ̊+80°C, |
| Operationele Temperatuur | -20 ̊+80°C |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Naam van het product | De Toebehoren van de ladingscel |
|---|---|
| Nominale waarde | 1mg-20kg |
| Gevoeligheid | 0.07-0.005 |
| Materiaal | stianless staal |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Naam van het product | De Toebehoren van de ladingscel |
|---|---|
| Capaciteit | 10kg, 20kg, 50kg, 100kg, 500kg, 1000kg |
| Materiaal | Staal |
| klasse | F1 Goede oppervlakte |
| Levertijd | 10 DAGEN |