| Type | Scherstraal |
|---|---|
| Hysteresis | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Precisiteit | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Outputweerstand | 700Ω±5Ω |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Waterbescherming | IP67 |
|---|---|
| inputimpedantie | 650/350±5Ω |
| Gevoeligheid | 2.0±10%mV/V |
| Maximumopwinding | 15V |
| Thermische effecten op de produktie | ±0,001% Volle schaal/°F |
| Gevoeligheid | 2.0±0.2 mV/V |
|---|---|
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Stroomvoorziening | 10v gelijkstroom |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Gebruik | Gewichtsmetingsomvormer |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Aanbevolen opwinding | 10V |
| Verdedig rang | IP67 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Verdedig rang | IP67 |
|---|---|
| Capaciteit | 10T-100T |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Model | CR-03 |
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Niet-lineariteit | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Aanbevolen opwinding | 10V |
| Verdedig rang | IP67 |
| Toepassing | Industriële weegmachines |
| Montage | M3 Gedrukt gat |
|---|---|
| Outputweerstand | 350 ± 10Ω |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Materiaal | AL-legering |
| Uitvoerige fout | ≤±0,5% |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Temp | 20-60°C |
|---|---|
| Precisiteit | 0.02%FS |
| Inputweerstand | 400 ± 10Ω |
| Kabellengte | 2-3 meters |
| Model | SPA-01 |